fbpx

Wykładowcy

Kadra praktyków
<- AKADEMIA OMT
Grzegorz Balik

Grzegorz Balik

MSc PT-OMT

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Rehabilitacji, rocznik 1979. Egzamin MT1 metody Kaltenborn – Evjenth 1998, a egzamin OMT w 2008 roku. Pracuje w Przychodni Lekarzy Wojskowych położonej na ul. Mokotowskiej 6A w Warszawie. Narodowy instruktor KEOMT.

Andrzej Łahoda

Andrzej Łahoda

MSc PT-OMT

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Egzamin MT Kaltenborn – Evjenth zdał w 2011 r. Egzamin z Medycyny Ortopedycznej wg dr James’a Cyriax’a zdał w 2016, a egzamin OMT w 2018 r. Pracuje w przychodni Neurolocus, poradni pediatrycznej LuxMed oraz SPSR w Warszawie. Autor i prowadzący kursu ,,Manipulacyjne leczenie kręgosłupa i stawów obwodowych”.

Rafał Krasicki

Rafał Krasicki

MSc PT-OMT

Rafał jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Egzamin MT1 zdał w 2005, a OMT w 2009 roku. Wieloletni asystent, tłumacz na kursach, popularyzator terapii manualnej. Pracuje w Przychodni Lekarzy Wojskowych w Warszawie. Autor i prowadzący kursu „Ostry Dysk w modelu Postural Fulcrum”.

Rafał Pluciński

Rafał Pluciński

MSc PT-OMT

Absolwent AWF w Warszawie na wydziale fizjoterapii, rocznik 2011. W roku 2016 zdał egzamin MT 1 Kaltenborn-Evjenth 2016, a w 2018 zdał egzamin MT 2 – OMT. Pracuje w Przychodni Lekarzy Wojskowych w Warszawie. Asystent przy kursach Kaltenborna-Evjentha oraz Terapii Manualnej dla studentów specjalizacji z fizjoterapii.

Maciej Jurasz

Maciej Jurasz

MSc PT-OMT

Absolwent AWF w Poznaniu. W roku 2003 zdał egzamin TM, a w 2009 egzamin OMT. Maciej zdał również egzamin podstawowy (BC) z FDM w 2011 roku oraz egzamin międzynarodowy (IC) z FDM w roku 2014. Od roku 1995 pracuje w Zakładzie Medycyny Sportu i Traumatologii AWF oraz w Archeus Prywatne Gabinety Medyczne w Poznaniu. Od roku 2007 prowadzi kursy Terapii Manualnej.

Małgorzata Malec-Milewska

Małgorzata Malec-Milewska

Prof. dr hab. n. med.

Międzynarodowej sławy specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Ekspert w leczeniu bólu.

Miłosz Parchimowicz

Miłosz Parchimowicz

MSc PT-OMT

Miłosz ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W roku 2018 zdał egzamin Ortopedycznej Terapii Manualnej. Jest właścicielem Reha Team w Szczecinie. Autor i prowadzący kursów dla fizjoterapeutów, wykładowca akademicki.

Aleksander Kosendiak

Aleksander Kosendiak

MSc PT-OMT

Nauczyciel Akademicki, absolwent AWF we Wrocławiu na wydziale fizjoterapii. Akredytowany nauczyciel Międzynarodowej Akademii Kinematic Taping Concept. W latach 2003-2009 zdobywał wiedzę z zakresu OTM, a od 2009 roku jest asystentem Instruktora. Autor programu i prowadzący na kursie Akademia Funkcjonalnej Terapii Manualnej.

Mirosław Kokosz

Mirosław Kokosz

PhD, PT-OMT

Mirosław jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Egzamin OMT zdał w 2018 roku. Narodowy instruktor KEOMT. Autor prac naukowych, popularyzator i prowadzący szkolenia z terapii manualnej.

Marcin Padwika

Marcin Padwika

MSc PT-OMT

Absolwent AWF we Wrocławiu. W roku 2005 zdał egzamin MT, a 2009 egzamin OMT. W latach 2008-2010 wykładowca bloku z fizjoterapii na kursach Traumatologia Sportowa, współautor i prowadzący szkolenia Ortopedia dla Fizjoterapeuty – kolano, bark, kostka. Pracuje w Sportopedica w Poznaniu.

Karol Szapel

Karol Szapel

MSc PT - MT

Absolwent AWF w Warszawie na wydziale Rehabilitacji. Dalsze kształcenie podyplomowe to m.in.: Terapia Manualna Kaltenborn – Evjenth (2007-2008), Neurodynamika Kliniczna (2008-2009), Europejska Terapia Nerwowo- Mięśniowa (2011). Praktyka kliniczna zdobywana w Przychodni Rehabilitacji Funkcjonalnej ORTHOS w Warszawie oraz Next Generation Performance.

Thomas Horre

Thomas Horre

Msc PT-OMT, IMTA

Od 2014 roku starszy nauczyciel IMTA. Fizjoterapeuta od 1995 roku, dyplom OMPT zdobył w 2002 roku. Od tamtej pory odbywał trening instruktorski w metodzie Maitlanda. Wielokrotnie czynny (prezenter) uczestnik sympozjów i szkoleń. Nauczyciel nadzorujący (supervisor) na kursach OMT. Nauczanie koncepcji Maitlanda prowadzi w całej Europie oraz poza jej granicami.

Paweł Gogol

Paweł Gogol

Dr n. med.

1997-2003 Akademia Medyczna w Gdańsku, wydział lekarski. Tytuł zawodowy: lekarz Specjalista medycyny ratunkowej, neurolog, ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny bólu – Uniwersytet Jagielloński, oraz kurs Akupunktury i USG. W 2017 rozpoczął kolejną specjalizację z anestezjologii i intensywnej terapii, a od 2018 Studia osteopatii – OSD.

Witold Sodel

Witold Sodel

Msc PT-OMT

Absolwent AWF Katowice. Doktorant ŚUM w Katowicach. W 2007 r. zdał egzamin MT 1 Kaltenborn- Evjenth, a 2018 egzamin OMT. Właściciel poradni rehabilitacyjno ortopedycznej w Mikołowie i współwłaściciel centrum medyczno-szkoleniowego CTM Kokosz&Sodel w Tychach. Od 2012 r. prowadzi autorskie szkolenia z diagnostyki i terapii kręgosłupa L-S oraz Th-C.